787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Projektowanie i aranżacja tarasów

Projektowanie tarasów Wrocław

Taras często kojarzy nam się z płaską przestrzenią, na której stoi grill, kilka donic i meble ogrodowe. Należy pamiętać, że jego potencjał jest dużo większy i dzięki odpowiedniemu podejściu poprzez poznanie potrzeb domowników oraz form rozrywki, może stać się wyjątkowym i atrakcyjnym salonem na świeżym powietrzu przez cały rok. Taras do przedłużenie wnętrza domu oraz miejsce, które zwiększa atrakcyjność inwestycji. Projektowanie tarasu, który sprosta oczekiwaniom Klientów wymaga poznania wizji domowników i ułożenia ich w kompletny projekt z uwzględnieniem wizji projektanta.

Projekty tarasów ogrodowych

Jednym ograniczeniem w tworzeniu tarasu jest nasza wyobraźnia. Nawet na małej przestrzeni, przy odpowiednio dobranym rozwiązaniom, możemy stworzyć taras mieszczący potrzeby każdego domownika a nawet gości. Właściwie dobrane wykończenie powierzchni, zieleń, meble ogrodowe, najbliższe otoczenie oraz inne dodatki przyciągają na taras przez cały rok. Projekty tarasów ogrodowych to wyjątkowo skuteczna forma powiększenia domu o dodatkowy, atrakcyjny pokój.

Projekty tarasów przydomowych

Współczesne technologie umożliwiają stworzenie strefy kuchennej z podziałem na strefę wypoczynkową, rekreacyjna oraz magazynową. Bogata oferta mebli ogrodowych, wielofunkcyjnego oświetlenia oraz szlachetnych materiałów wykończeniowych spełni oczekiwania każdego właściciela. Projekty tarasów przydomowych to sposób na nowoczesną aranżację przydomowej przestrzeni.

Taras - projektowanie online

Rozwój technologii pozwala architektom krajobrazu na świadczenie usług przez Internet. Projektowanie tarasu online nie stanowi dzisiaj problemu i daje możliwości świadczenia usług na terenie całego kraju. Usługa projektowania tarasu online polega na zebraniu szczegółowych informacji od Klienta, a więc przeprowadzenia wywiadu, który umożliwi stworzenie wizualizacji online pozwalającej urzeczywistnić wizję Klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani projektem tarasu, zachęcamy do kontaktu online z naszą firmą.

Projektowanie tarasów balkonowych w bloku

Mieszkania w bloku często posiadają tarasy, które również warto projektować i aranżować. Projekt tarasu balkonowego w bloku powinien uwzględniać aspekty takie jak jego powierzchnia, szczególnie wymiary długości i szerokości, ale również styl i aktualną aranżację całego mieszkania. Aranżacja tarasów balkonowych jest w stanie odmienić to pomieszczenie, stać się oazą spokoju w miejskiej dżungli. 

Aranżacja tarasów

Taras jest przydomową strefą relaksu dlatego powinien być odpowiednio zaprojektowany a następnie urządzony według zaplanowanej inwestycji. Aranżacja tarasu to nie tylko meble, czy rośliny, ale również oświetlenie czy zadaszenie. Proces projektowania tarasu a następnie jego aranżacji jest wieloetapowy. Początkiem jest wybór lokalizacji i usadowienia tarasu. Kolejnym krokiem będzie wybór materiałów, z których powstanie taras oraz jego zadaszenie. Równie ważne jest ocieplenie i oświetlenie przestrzeni. Odpowiednie meble i roślinność dopełniają całość projektu.

Projektowanie tarasu na zamówienie

Naszą pracą oraz pasją jest projektowanie tarasów i ogrodów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów na zamówienie w całej Polsce. W ramach usługi projektowania przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Klientem na podstawie którego kreujemy wizualizacje i pracujemy dalej z Klientem. Poniżej znajdą Państwo nasze przykładowe projekty tarasów przydomowych.

Przykłady projektów tarasów

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Adres: Lipowa 5A, 52-200 Wysoka
Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram