787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Dział projektowy

Wizualizujemy pomysły naszych Klientów

Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie przelać na papier plany i idee nawet najbardziej wymagających Klientów, a następnie stworzyć projekt zagospodarowania funkcjonalnej przestrzeni publicznej lub prywatnej wraz z pięknym ogrodem. Podczas sporządzania planu uwzględniamy wszelkie wytyczne od Klientów, dobierając jednocześnie jak najlepsze rozwiązania w zakresie architektury krajobrazu, aby projektowane przez nas przestrzenie były praktyczne i charakteryzowały się wysoką jakością, a w konsekwencji – wieloletnią trwałością.

Nad całością prac projektowych w OMI Grupa nadzór sprawuje mgr inż. architektury krajobrazu – Monika Czarnecka-Bednarek, która może pochwalić się wieloma realizacjami zwieńczonymi sukcesem.

Współpracujemy zarówno z instytucjami publicznymi, jak również Klientami biznesowymi oraz prywatnymi. Bierzemy odpowiedzialność za całokształt prac powierzonych nam przez naszych Klientów – na etapie projektu, jak również jego realizacji.

9
Lat doświadczenia
140
Zrealizowanych projektów

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

dzial.projektowy@omigrupa.pl

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram