787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Kamień w ogrodzie

Kamień w ogrodzie

Kamień w ogrodzie to bardzo ważny i mocny akcent. Można go stosować jako formę okładziny, dekoru lub wykończenia pionowego. W każdym z tych przypadków jest on bez wątpienia formą uszlachetniającą każda przestrzeń. Nadaje elegancji i stylu. Jednak nie jest to jego jedyna zaleta. Należy pamiętać, iż jest to forma naturalna, a co za tym idzie bardzo trwała.

Wartość dekoracyjna kamienia w ogrodzie jest niepodważalna . Do najważniejszych wartości należy jego zabarwienie i rysunek . Kamienie są w ogrodzie pięknym  elementem naturalnego pochodzenia i dużej wytrzymałości.

Aranżacje z kamieni w ogrodzie - projektowanie otoczaków i kamieni w ogrodzie

Maja wyjątkowa kolorystykę , kształt i indywidualne cechy. W ogrodach wprowadzają ład i porządek. Same w sobie  estetycznie indywidualne , w zestawieniach z roślinnością  tworzą spójną całość.

Może  mieć estetyczne i praktyczne zastosowanie  w każdym stylu ogrodowym. Symbolizuje wieczność i stałość i  komponuje się w zestawieniu z wodą. Kamień daje ogromne możliwości stylizacyjne, na ich tle rośliny prezentują się bardzo efektownie .

Galeria zdjęć

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Adres: Lipowa 5A, 52-200 Wysoka
Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram