787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Nowoczesne tarasy

Nowoczesne tarasy Wrocław

Nowoczesne tarasy podobnie do form ogrodowych, charakteryzują się prostym, zachowawczym stylem, ale z precyzyjnie rozplanowaną przestrzenią. Stanowi ona odpowiedź na potrzeby klienta, jego rodziny oraz gości. Dzięki takiemu podejściu, taras skutecznie zaspokoi oczekiwania każdego użytkownika bez względu na okazję, wiek, czy porę roku.

Dzięki nawiązaniu do wnętrza, tarasy znacząco powiększają przestrzeń użytkową domu. W okresie wiosenno-letnim stają się dodatkowym salonem, strefą rozrywki lub miejscem wyciszenia z dala od reszty domowników. Z kolei jesienią i zimą dostarczają pięknych widoków z wnętrza domu.
W odniesieniu do roślin, dużym plusem jest ograniczona forma gatunków do uprawy na tarasie. Przekłada się to na ich bezproblemową pielęgnację oraz minimalny czas potrzebny do zadbania o ich zdrowy i piękny wygląd.

Projekt nowoczesnego tarasu Wrocław

Niezwykle spektakularnym dodatkiem, który znacząco podwyższy atrakcyjność nowoczesnych tarasów jest odpowiednie oświetlenie. Zależnie od potrzeb klienta i sposobu korzystania z przydomowej przestrzeni, właściwe oświetlenie nadaje tarasowi niepowtarzalny klimat. Dzięki temu goście mogą zdecydowanie dłużej korzystać z tarasu oraz podziwiać otoczenie późnym wieczorem.

Integralną częścią tarasu, która dla wielu jest wymarzoną strefą relaksu, są odpowiednio dobrane meble ogrodowe. To dzięki nim czas spędzony podczas licznych okazji upływa w komforcie oraz uspójnia taras z wnętrzem. Bogata oferta mebli ogrodowych oraz wysokiej jakości materiały z jakich są stworzone, umożliwiają korzystanie z zewnętrza o każdej porze roku. Różnorodny styl oraz mnogość kolorów gwarantuje, że każdy znajdzie piękny i wygodny mebel.

Warto pamiętać, że na przestrzeni tarasowej istnieje możliwość zlokalizowania części SPA. Taka inwestycja stanowi wyjątkowy dodatek dla wszystkich szukających relaksu bez konieczności opuszczania swojego domu. Pod hasłem SPA kryje się bogata oferta rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb - może to być jacuzzi, bania, sauna i wiele innych. Przed przystąpieniem do projektowania takiej przestrzeni należy sprawdzić warunki techniczne, które muszą być spełnione, aby umożliwić zrealizowanie takiej inwestycji.

Galeria zdjęć

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Adres: Lipowa 5A, 52-200 Wysoka
Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram