787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

O firmie

Dbamy o przyszłość naszych realizacji

W OMI s t u d i o realizujemy koncepcje z zakresu zagospodarowania przestrzennego na dużych obszarach, dla instytucji publicznych, jak również Klientów biznesowych oraz prywatnych. Aktywnie bierzemy udział w konkursach projektowych.

Cenimy ponad wszystko czas i wygodę naszych Klientów, dlatego w trakcie wykonywanych przez nas prac sprawujemy pieczę nad każdym etapem realizacji, zarówno w aspekcie doboru i dostarczenia wyselekcjonowanych materiałów, jak również w zakresie logistyki i nadzoru budowlanego wraz z kompletną dokumentacją. Filozofia pracy jaką wyznajemy, pozwala naszym Klientom zaoszczędzić czas, uniknąć wielu niepotrzebnych stresów, a także stanowi gwarancję wysokiej jakości efektów naszej pracy.

Nad wszystkim czuwa mgr inż. arch. kraj. z ponad 10-letnim doświadczeniem - Monika Czarnecka-Bednarek.

Zapraszamy :)

BEST WAY TO BEST DESIGN

Pracujemy z pasją

OMI s t u d i o to firma, która powstała z wizji kreowania architektury krajobrazu z myślą o przyszłości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli cieszyć się efektami naszej pracy przez długie lata. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy w sposób indywidualny, pragnąc stworzyć nietuzinkową i funkcjonalną przestrzeń.

Label

 Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

Design: Proformat

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram