787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Kostka granitowa cięta

PRODUKCJA WYROBÓW KAMIENNYCH - KOSTKA CIĘTA

Zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty nie tylko tradycyjne, łupane modele tworzyw nawierzchniowych, ale również kostkę granitową ciętą. Znajduje ona uznanie wśród szerokiego grona Klientów, którzy poszukują przede wszystkim materiału o gładkich, jednolitych i pozbawionych nierówności płaszczyznach. Dzięki nim wszystkie krawędzie układanych obok siebie modułów wspaniale przylegają, tworząc tym samym spójną, pełną harmonii oraz uporządkowania nawierzchnię. Wspaniale prezentuje się ona zarówno w miejskich zaułkach, jak i na prywatnych posesjach.

Podobnie jak kostka granitowa łupana, tak i jej wariant cięty to propozycja dla tych, którzy cenią sobie trwałość i wytrzymałość na lata. W ofercie wrocławskiej firmy bez problemu odnajdą więc Państwo bloki pozwalające stworzyć chodnik, podjazd lub też ułożyć nawierzchnię placu, która będzie się wspaniale prezentowała o każdej porze roku. Zarówno mróz, jak i intensywne opady atmosferyczne nie będą stanowiły dla niej zagrożenia. Warto podkreślić, iż jedyna i kluczowa różnica pomiędzy kostką granitową łupaną, a proponowanym w tej serii wariantem ciętym opiera się na sposobie wykonania oraz obróbki, czyli dotyczy jedynie estetyki materiału.

Dbając o różnorodność naszej oferty oraz jej bogactwo wizualne proponujemy Państwu bloki dostępne w różnych wariantach. Największą popularnością cieszą się modele o fakturze:

 • szlifowanej,
 • polerowanej,
 • płomieniowanej,
 • piaskowej.

Wszystkie wykonywane są zgodnie z obowiązującymi standardami, określonymi głównie przez polską normę (PN-EN 1342:2003).

Ze względu na szeroki zakres zastosowania oraz obróbkę, którą poddajemy wszystkie elementy kamienne, kostkę przygotowujemy zgodnie z przedstawionymi przez Państwa wymiarami.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Grzegorz Wolarczyk
g.wolarczyk@omigrupa.pl
tel. : 793 116 073

  Label

   Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

  Design: Proformat

  chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram