787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Parapety

PRODUKCJA WYROBÓW KAMIENNYCH - PARAPETY GRANITOWE

Ujmująca jest ich stylistyka oraz niepowtarzalne wzornictwo. Jako jedno z rozwiązań wykończeniowych stanowią one dla wielu inwestycji przysłowiową "kropkę nad i". Podkreślają jej wyjątkowość oraz nowoczesność. Jednak to, co sprawia, że parapety granitowe tak często pojawiają się zarówno w inwestycjach publicznych, jak i prywatnych, to trwałość proponowanych przez nas modeli. Jesteśmy całkowicie świadomi tego, iż nawet najpiękniejszy surowiec nie byłby w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, jeżeli nie okazałby się rozwiązaniem trwałym i skutecznym na lata. Ci z Państwa, którzy zdecydują się na wykorzystanie parapetów granitowych będą mogli cieszyć się pięknem i elegancją tych wykończeni przez najbliższe dekady.

W naszej ofercie odnajdą Państwo takie parapety granitowe, które wspaniale zharmonizują się ze stylistyka domu. Trafionym rozwiązaniem okaże się ich zastosowanie zewnętrzne – kamień, z którego zostały wykonane pozwala im zachować całkowitą odporność zarówno na intensywne działanie promieni słonecznych, zmienne temperatury, jak i opady atmosferyczne.

Tego typu rozwiązania przygotowujemy pod wymiar, dzięki czemu mamy pewność, iż doskonale dopasują się one do Państwa przestrzeni okiennej.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Połączenie piękna i trwałości oraz możliwość szerokiego zastosowania parapetów zewnętrznych z granitu sprawia, że cieszą się one niesłabnącą od lat popularnością. Cechuje je wyjątkowa estetyka, są całkowicie odporne na działanie warunków zewnętrznych i w związku z tym przez długie lata zachowują niebanalny wygląd. Ich ogromną zaletą jest łatwość konserwacji. Realizujemy zlecenia zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów, dostosowując wygląd oraz wymiary produktu całkowicie do indywidualnych potrzeb.

PARAPETY WEWNĘTRZNE

Choć są rzadziej wykorzystywane od parapetów z tworzyw sztucznych, bowiem inwestując w nie trzeba ponieść większe koszty, odznaczają się wyjątkowym wyglądem oraz niezwykłą trwałością. Polecamy Państwu rozwiązania z granitu, które wpływają na aranżację wnętrza, zdecydowanie ją wzbogacając. Każdy oferowany przez nas produkt jest niepowtarzalny, bowiem może posiadać zróżnicowane odcienie, uziarnienia czy też przebarwienia, nadając określonej przestrzeni szlachetny, wyjątkowy wygląd. Idealne do obiektów prywatnych i publicznych.

ZALETY

Surowy charakter sprzedawanych przez nas wyrobów z naturalnego kamienia sprawia, że cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem klientów. W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdą Państwo szeroką gamę elementów wykończeniowych, które stanowią połączenie minimalistycznej, ponadczasowej elegancji oraz trwałości. Są wśród nich parapety granitowe, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami użytkowymi i posiadające wiele zalet. Świetnie prezentują się w domu, mieszkaniu lub biurze. Są też z powodzeniem montowane na zewnątrz, ponieważ zachowują swój połysk i wygląd przez długi czas, nie poddając się wpływowi czynników atmosferycznych. Nie wymagają częstych zabiegów konserwacyjnych, a utrzymanie ich w czystości nie sprawia większych problemów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wykonanie ich na wymiar, zgodnie z przekazanymi przez klienta wytycznymi.

WYMIARY

Wszystkie oferowane przez nas parapety granitowe, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, dopasowane są pod względem wymiarów do indywidualnych potrzeb Klientów. Oferujemy rozwiązania o grubości 2 i 3 cm, ważące kolejno ok. 55 i 85 kg. Polecamy dokonać odpowiednich wymiarów, dzięki czemu zamówiony produkt będzie w pełni dopasowany do szerokości okna – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wycena dokonywana jest na podstawie 1 m2 zamówionego parapetu, tzn. długość x szerokość x cena m2.

KONSERWACJA

Mycie i konserwacja parapetów granitowych są bardzo łatwe, ponieważ materiał ten jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, działanie środków chemicznych, kwasów czy wody. W związku z tym użytkownik może wykorzystywać w procesach czyszczenia bardzo zróżnicowane preparaty codziennego użytku, w tym najczęściej stosowany płyn do mycia naczyń lub mydło w płynie rozpuszczone w wodzie. Granit nie wymaga woskowania, jednak aby zachować jego piękno i wysoki połysk przez długie lata, warto stosować specjalistyczny impregnat (szczególnie warto skorzystać z niego tuż po montażu). Na rynku znajduje się bardzo wiele doskonałych środków w postaci past lub płynów, które zabezpieczają przed pojawianiem się plam, nadają wysoki połysk, a także zapewniają naturalny wygląd kamienia.

Pielęgnacja parapetów granitowych nie jest więc skomplikowanym procesem i wystarczy tylko regularne przecieranie roztworem wody i zadbać o początkowe zabezpieczanie. Niezależnie od intensywności eksploatacji, powierzchnia parapetu będzie elegancka przez wiele lat.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Grzegorz Wolarczyk
g.wolarczyk@omigrupa.pl
tel. : 793 116 073

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram