787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Projektowanie terenów

Projektowanie terenów zielonych

Projektowanie terenów jest holistycznym podejściem do przestrzeni projektowanej i tej, której sąsiedztwo stanowi. W zależności od tego jaką funkcję ma ona spełniać, należy dobrać odpowiednie formy komunikacji, małej architektury oraz zieleni użytkowej.
Do każdej przestrzeni podchodzimy indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu żadna przestrzeń nie jest dla Nas problemem. Każda jest wyjątkowa bo tworzona dla klienta.

Projektowanie terenów developerskich, osiedlowych, miejskich

OMI Grupa to firma zajmująca się projektowaniem architektury krajobrazowej w zakresie przestrzeni publicznych, ogrodów i przestrzeni zewnętrznych, a także kompleksowym wykonawstwem. Wznoszone przez nas obiekty techniczne wraz z przestrzenią zieloną charakteryzują się nie tylko estetyką, lecz także funkcjonalnością oraz jakością wykonania.

W naszym biurze projektowym stawiamy głównie na funkcjonalność, ale bardzo ważne jest dla nas także podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Realizujemy koncepcję zagospodarowania przestrzennego na dużych obszarach jak również dla klientów indywidualnych. Najważniejsze jest dla Nas zadowolenie Naszych klientów. Sprawujemy pieczę nad każdym etapem realizacji tak by klient był pewien, że wszystko jest realizowane wg założonego planu.

W naszym biurze projektowym korzystamy zarówno z gotowych rozwiązań, a także kreujemy indywidualne pod daną przestrzeń z naszymi sprawdzonymi fachowcami. Możemy zagwarantować, że jakość współpracy, wykonania oraz komfort korzystania z tych przestrzeni będzie na tym samym, wysokim poziomie. Klientowi pozostaje tylko cieszyć się z nowo zagospodarowanej przestrzeni.

Galeria zdjęć

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Adres: Lipowa 5A, 52-200 Wysoka
Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram