787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu Wrocław

Zadaszenie tarasu jak sama nazwa wskazuje, to forma zabezpieczenia tarasu przed słońcem, wiatrem, deszczem - warunkami atmosferycznymi, które mogą być uciążliwe dla korzystających z tarasu o każdej porze roku. Jest to także jedna z ważniejszych form zarówno ogrodowych jak i stricte tarasowych, która przekłada się wyjątkowy wygląd domu i jego otoczenia.

Dzięki zadaszeniu mamy możliwość dłuższego korzystania z tej strefy. Uporczywie słoneczny dzień, intensywny deszcz, czy nieprzyjemne podmuchy wiatru przestają mieć wtedy znaczenie. Domownicy jak i goście mogą dalej celebrować wspólny czas na tarasie nie będąc skazanym na kaprysy pogody.

Projekt zadaszenia tarasu Wrocław

Obecnie mamy wiele form zadaszeń odpowiadających na potrzeby estetyczne jak i funkcjonalne. Są to konstrukcje rozwiązania od drewnianych po aluminiowe jak to jest w przypadku ogrodów zimowych. Pozwalają nie tylko na przesłonę poziomą chroniącą np. przed słońcem, ale także w oparciu o rolety, szyby i inne tworzywa, zapewniają barierę pionową przed wiatrem, czy deszczem.

Podsumowując, zadaszenie tarasu przekłada się na komfort użytkowania tej przestrzeni, wydłużenie czasu spędzanego na zewnątrz oraz organizowania spotkań bez względu na pogodę o każdej porze roku. Zadaszenie stanowi wyjątkowo skuteczną i estetyczną formę dopasowaną do trybu życia domowników jak i otoczenia domu

Galeria zdjęć

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Adres: Lipowa 5A, 52-200 Wysoka
Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram