787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Basen w ogrodzie - SPA ogrodowe

Basen w ogrodzie - 
SPA ogrodowe

W obecnych czasach, gdy lato się wydłuża a wysoka temperatura utrzymuje się tygodniami, jest to strefa ogrodu, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W coraz cieplejszym klimacie możemy się spodziewać, że przydomowa strefa SPA stanie się standardem, a nawet poszukiwaną atrakcją w przypadku sprzedaży nieruchomości.

Ogrodowe SPA to wyjątkowe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują odpocząć po intensywnym dniu, bez konieczności oddalania się od miejsca zamieszkania. To także wyjątkowa rozrywka dla domowników i ich gości podczas spotkań na świeżym powietrzu. Wiele z tych rozwiązań umożliwia korzystanie ze strefy relaksu przez cały rok - bez względu na pogodę i temperaturę.

Jacuzzi ogrodowe - projekt i aranżacja

Decydując się na basen zlokalizowany w strefie zewnętrznej, czy wewnątrz budynku, warto zastanowić się nad dodaniem mu takich atrakcji jak jacuzzi lub sauna. Każda z tych przestrzeni pomaga zrelaksować się w inny sposób oraz wpływa na zdrowie poprzez inne działanie. Najważniejsze w tym wypadku jest prawidłowe zaplanowanie tej strefy, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym ponieważ są to obiekty o dużej, widocznej kubaturze, muszą odpowiednio wkomponować się w ogród jak i otoczenie domu.

Odpowiednie dobranie materiałów, osprzętu i podzespołów zminimalizuje obawy związane z odpowiednim utrzymaniem tych przestrzeni po etapie realizacji. W naszym biurze projektowym korzystamy zarówno z gotowych rozwiązań, a także kreujemy indywidualne pod daną przestrzeń z naszymi sprawdzonymi fachowcami. Możemy zagwarantować, że jakość współpracy, wykonania oraz komfort korzystania z tych przestrzeni będzie na tym samym, wysokim poziomie. Klientowi pozostaje cieszyć się i relaksować w jego indywidualnej strefie SPA.

Galeria zdjęć

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Adres: Lipowa 5A, 52-200 Wysoka
Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram