787 323 664
m.cz-bednarek@omigrupa.pl

Produkcja wyrobów kamiennych

Gwarancja wysokiej jakości

Naturalna elegancja, wysoka trwałość i różnorodność wyrobów z granitu to nasza propozycja, obok której nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik niebanalnej aranżacji wnętrz albo przestrzeni – zarówno prywatnych, jak i publicznych. W skład naszej oferty wchodzą zróżnicowane wyroby o doskonałych parametrach technicznych, w tym krawężniki i oporniki, kostka łupana oraz cięta, płyty i kamień murowy czy parapety. Wysoka jakość wyrobów oraz ich ogromna różnorodność sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie, nadając każdemu miejscu wysoką estetykę, a także znajdując zastosowanie zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym budownictwie. 

Szeroka gama produktów

Realizujemy każde zlecenie indywidualnie, dobierając dla Państwa optymalne wymiary, warianty kolorystyczne i sposoby zastosowania poszczególnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi podkategoriami i wybrania optymalnych rozwiązań dopasowanych do własnych potrzeb – granit sprawi, że zyskacie Państwo większy komfort i zaopatrzycie się w najbardziej praktyczne rozwiązania.

Zaklady specjalizujące się w produkcji

Płyt granitowych

Zaklady specjalizujące się w produkcji

Krawężników i oporników

Zaklady specjalizujące się w produkcji

Kostki granitowej

Profesjonalna i terminowa realizacja najbardziej wymagających kontraktów

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Grzegorz Wolarczyk
produkcja@omigrupa.pl
tel. : 793 116 073

    Label

     Copyright OMI Grupa – projektowanie przestrzeni publicznej

    Design: Proformat

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram